Стажер

Зарплата: не указано

Компания: Укртелеком, ПАТ

Категория: Телекоммуникации, связь , размер компании: от 200 до 1000

Контактное лицо: Виктория

Телефон: показать

Город: Одесса

Вид занятости: неполная занятость


Описание вакансии

Компанія запускає відбір на 7-й сезон освітнього проекту «Кращі — з Укртелекомом!»

Ми шукаємо студентів 4−6 курсів, та випускників ВНЗ 2019р. усіх спеціальностей, які готові та хочуть розвиватись у великій національній компанії. Пропонуємо прийняти участь у Освітньому проекті «Кращі — з Укртелекомом: Ігри стажерів».

«Укртелеком» — одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни. Залучення молодих фахівців — один із стратегічних пріоритетів нашої компанії.

Освітній проект триває 5 тижнів. 4 тижні учасники навчаються у бізнес-тренерів нашої компанії — безкоштовно! Відвідують майстер-класи з основ телекомунікацій, ефективної взаємодії, проектного менеджменту, особистої ефективності, продажів, публічних виступів та старту кар'єри. Ви будете володіти набором знань, без яких зараз не можливо працювати у жодному бізнесі. Майстер-класи будуть проходити в 2 зміни, що дає Тобі можливість відвідувати їх не заважаючи навчанню в університеті.

По закінченню навчання студенти зможуть продемонструвати отримані навички на практиці під час захопливої бізнес-гри «Королівство телекомунікацій» та застосувати їх на п`ятому тижні проекту під час роботи над проектом в командах. Результати своєї роботи команди захищатимуть перед ТОП-менеджментом Компанії.

Ти здивуєшся тому, скільки приємних сюрпризів на тебе чекатиме під час проекту. Щоб отримати головний приз, учасникам необхідно буде заробляти бали на навчанні, виконувати цікаві завдання у команді та індивідуально.

Головний приз — оплачуване стажування в нашій компанії з перспективою працевлаштування.Та найголовніше — Ти станеш учасником унікального, екологічно чистого сезону!

Офіційний старт проекту: 10 жовтня

Тривалість проекту: 5 тижнів

Заявка на участь у відборі знаходиться за посиланням: https://bitly.su/FQ7DCU

Відбір складається з двох етапів: відео-інтерв'ю та групова співбесіда (буде цікаво :)

Заявки приймаються до 01 жовтня включно.

Залишились питання? Звертайся за телефоном 091−114−22−82 (Вікторія)

Чекаємо на вас!